_

O firmie

Firma Health Care Cosmetics powstała na potrzeby budowy sieci sprzedaży dla historycznego i uznanego polskiego producenta kosmetyków hipoalergicznych, czyli Polleny Ostrzeszów.

Dziś, jesteśmy hipoalergiczną siecią drogerii kosmetycznych o nazwie “Naturay” zrzeszającej jedynie naturalne marki różnych producentów.

Health Care Cosmetics jest wyłącznym dystrybutorem produktów Polleny Ostrzeszów w Galeriach Handlowych.

Oprócz tego jesteśmy dystrybutorem innych marek hipoalergicznych i naturalnych. Projekt zakłada budowę zarówno wysp handlowych jak i sklepów stacjonarnych, tak w Galeriach Handlowych jak i w ulicznych pasażach handlowych. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze formy akwizycji jest dostępność powierzchni handlowej.

Prawo do posługiwania się znakami towarowymi marek znajdujących się w drogerii “Naturay” nadawane jest potencjalnemu franczyzobiorcy na podstawie trójstronnych umów (Producent – właściciel marek / Health Care Cosmetics – podmiot odpowiedzialny za budowę sieci i Partner Franczyzowy).

Biały Jeleń to linia hipoalergicznych produktów stworzonych z myślą o osobach z problemami skórnymi i skłonnościami do alergii. Początek marki Biały Jeleń sięga 1921 roku, kiedy to w Polsce Fabryka Przetworów Tłuszczowych Spółka Akcyjna w Trzebini rozpoczyna produkcję szarego mydła. W 1929, po przejęciu fabryki przez koncern Schicht-Lever, produkcja ta zostanie przeniesiona do Warszawy. Mydło początkowo było produkowane z postaci połączonych kostek i wykorzystywano je głównie jako doskonały środek piorący.

Dzisiaj Biały Jeleń to seria hipoalergicznych kosmetyków i środków czystości, których receptura oparta jest między innymi na naturalnym mydle, bezpiecznych składnikach pielęgnujących oraz hipoalergicznych kompozycjach zapachowych, zapewniająca komfort pielęgnacji na co dzień.

Orientana to polska marka stworzona przez osoby ceniące ekologiczny styl życia i kulturę Azji.

Kosmetyki Orientana – to kosmetyki naturalne, bez parabenów, pochodnych ropy naftowej (parafiny, oleju mineralnego, wazeliny), silikonów, PEGów, szkodliwych barwników i sztucznych zapachów. Wizytówką firmy jest restrykcyjnie sprawdzany skład. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają niedozwolonych surowców

Dowiedz się więcej: